Bulgaria - България
HOTELS - Хотели

НОВИНИ

Финалният баскетболен турнир за кадети, ще се проведе от 11-17 юни в Спортна зала "АРЕНА" гр. Самоков по време на международния камп за съдии CAN DO.
Кадетите на БК „Рилски спортист” си осигуриха класиране за финалите, след като спечелиха зоналния шампионат с четири поредни победи. Съперници на нашите бяха домакините от Пазарджик – Хебър, Славия, Бултекс /Златоград/ и Велбъжд 2002 /Кн/.
Междувременно стана ясно още, че в града ни ще се състои и международен съдийски семинар. Както е известно, преди две години Самоков бе домакин на първото подобно събитие за родния баскетбол. През миналата година пък семинарът се проведе във Варна.
Публикувано на 06.06.2012г.
....................................................
РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО
Класическа борба - зала "АРЕНА" Самоков /кадети/
16.06 - 17.06.2012
Публикувано на 05.06.2012г.
"Рилски спортист"-Самоков е № 1 при децата на класическа борба
"Рилски спортист" стана първи в отборното класиране на държавния шампионат по класическа борба в зала "АРЕНА" Самоков.
Шампионът при 42-килограмовите Филип Радойков ("Рилски спортист") бе обявен за най-техничен състезател, а Стефан Тодоров ("Беласица", Петрич) взе приза за най-резултатен борец.
Публикувано на 04.06.2012г.
РАЛИ БЪЛГАРИЯ 2012 >>>
8-10 юни 2012
Публикувано на 21.05.2012г.
По традиция в Боровец ще стартира 43-тото издание на ралито , което ще се проведе в дните между 8 и 10 юни 2012 г.  Датите на състезанието тази година са изместени с един месец напред, поради което трасето ще претъпи значителни промени. Изваден е снежният по това време етап "Сестримо", а на негово място са добавени три нови етапа, които преминават през Боровец:
СЕ 1 Боровец – старт с. Бели Искър, финал разклона за гр. Самоков;
СЕ 2/СЕ 5 Бели Искър – старт с. Бели Искър, финал с. Радуил;
СЕ 10 Радуил – старт с. Радуил, финал с. Бели Искър.
Ралито ще стартира на 8 юни /петък/ вечерта с церемониален старт пред хотел Рила и етап от село Бели Искър, който ще завърши на разклона за Самоков.
ПРАВО НА УЧАСТИЕ
Състезанията са открити за всички клубове и индивидуални участници от страната и чужбина.
Състезателите участват в състезанията на свой риск и отговорност. На секретариата, при проверка на документите задължително се представя  предсъстезателен медицински преглед. Състезателите без такъв преглед не се допускат до участие.